DRM Partner
al. Karkonoska 25 A
53-015 Wrocław

ul. Mickiewicza 13/1
58-500 Jelenia Góra

Tel: +48 501 630 945
e-mail: [email protected]

O firmie budowlanej DRM Partner

DRM Partner to rodzinna firma budowlana, której główny obszar działania stanowi Wrocław i okolice. Naszą specjalność stanowi budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, a także dekarstwo oraz usługi budowlane i remontowe o różnym charakterze. Podejmujemy się realizacji projektów inwestorów z wykorzystaniem własnych materiałów, wykonując zlecenia budowlane na każdym etapie, od stanu surowego, poprzez prace deweloperskie, aż po budowę domów pod klucz.

Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz – pomożemy Ci wybrać najlepszy projekt domu dopasowany do Twoich potrzeb.

Pomagamy w uzyskaniu finansowania na budowę domu  – współpracujący z nami doradcy przedstawią Ci możliwe rozwiązania i pomogą w załatwieniu wszystkich formalności.

Świadczymy usługi budowlane od wielu lat, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie i fachową wiedzę, niezbędne do funkcjonowania w tej branży. Potwierdzeniem wysokiego poziomu naszych usług są pozytywne referencje naszych dotychczasowych Klientów. Zatrudniamy grono znakomicie wykwalifikowanych pracowników, dysponujemy także profesjonalnym zapleczem technicznym. Nasze relacje z Klientami charakteryzuje uczciwość, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Nasze usługi wyróżniają się znakomitą jakością, wysokimi standardami oraz terminowością. Tylko firmy budowlane kierujące się takimi wartościami zasługują na Państwa zaufanie. Warto dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów, by w krótkim czasie móc cieszyć się własnym, wymarzonym domem.

Jeśli interesują Państwa szczegóły współpracy z nami, to serdecznie zachęcamy do kontaktu. DRM Partner Wrocław to Solidny Partner w budowie domu.

Oferta specjalna